SmileyChat Forum!
Dobrodošao/la na SmileyChat Forum! Very Happy

SmileyChat Forum!

Don't worry, be happy! :D

PrijemKalendarGalerijaFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» ZNAČENJE IMENA
Sre Nov 12, 2014 12:43 pm od marko23

» Reklame!!!!!!!!!!
Čet Apr 08, 2010 11:19 pm od Lena

» AZBUKA STVARI KOJE NE VOLIMO
Čet Feb 25, 2010 8:36 pm od Tia

» Sta biste uradili/rekli da se probudite pored osobe iznad
Čet Feb 25, 2010 8:35 pm od Tia

» Banovanje!!!
Čet Feb 25, 2010 8:33 pm od Tia

» KALADONT!!
Čet Feb 25, 2010 8:32 pm od Tia

» Pitanje za osobu ispod
Čet Feb 25, 2010 8:32 pm od Tia

» Zasto-zato
Čet Feb 25, 2010 8:30 pm od Tia

» Sta vas najvise nervira u ovom trenutku?
Čet Feb 25, 2010 8:29 pm od Tia

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Share | 

Ekskurzije!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Helena
Jr. Member
Jr. Member

Број порука : 228

PočaljiNaslov: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 4:59 pm

Mozda je ova tema malo glupa, ali sam zelela da je postavim...
zanima me gde ste bili na ekskurziji ove godine, navedite vase impresije tj. utiske, okacite slike sa ekskurzija... recite i gde ste bili naravno i sta ste videli Very Happy

AITB94:
i ja samo da dodam...napišite i vaše dogodovštine sa tih exkurzija!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Aleҳandra
Administrator
Administrator

Број порука : 618
Локација : Novi Sad

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 6:29 pm

A šta da ti pričam, ali ajde...bila sam na Zlatiboru pre 6 dana i bilo je super!
Šta sam videla i gde sam bila? Pfff ima da se priča, a evo i putopis...
Šabac (u prolazu), Brankovina (razgledanje kuće i ostalih predela Desanke Maksimović), Valjevo (napravili pauzu sat vremena, šetali kroz grad, slikali se pored "reke" i naravno...izgubili se Rolling Eyes )
Drvengrad- grad Emira Kusturice (razgledanje)
Mokra Gora, Jatare, vozili se "Šarganskom osmicom" (gde sam i nazebla)
Zatim neki manastir...ne mogu više ničeg da se setim!
Zaključak: Zbog te ekskurzije u školi vlada "svinjski grip" (danas smo na matematici svi lančano kašljali da je nastavnik poludeo Rolling Eyes ) lol!
The End!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://smileychat.forumtchad.com
Aleҳandra
Administrator
Administrator

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 6:31 pm

E da...sliku sa ekskurzije mozeš da vidiš samo u snovima! lol!
Mogla bih da stavim jednu sliku gde sam se slikala u Valjevu, ali mrzi me! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
..::..Mica..::..
Moderator
Moderator

Број порука : 323
Локација : Nis

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 6:39 pm

evo ovako mi smo ove godine bili u
-beogradu(muzej nikole tesle,opservatorijum , botanicka basta i setnja gradom)
-bukovicka banja
-velika plana(tamo smo prenocili)
-topola(karadjordjev konak)
-oplenac(crkva karadjordjevica)
-....................
sliku necu da stavim jer ce te svi da se prepadnete od mojih ,,retradiranih drugova''

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Aleҳandra
Administrator
Administrator

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 6:42 pm

P bogami, išli ste daleko lol! ...mi sa školom nikad nismo išli nigde daleko...
E jesmo...sa školom klizanja sam išla u Pirot
Nazad na vrh Ići dole
Tia
Sr. Member
Sr. Member

Број порука : 535
Локација : My World

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 7:24 pm

E, ovako ove god. nije bilo uopce zanimljivo, ali proshle cim se setim odmah se smejem, pa cu prepricati tu, ali mozda u nekim trenutcima ce te pomislit da izmishljam, ali stvarno je istina i nishta ne izmishljam.Da pocnem:
Ishli smo u sokobanju na 7 dana nije nas ishlo mnogo samo 17, 6 devojcica i 11 ludish decaka.U nashoj sobi je bilo 5 kreveta a 6 pa smo ja i moje dve najbolje drugarice savali u dva spojena i to odmah nastaje problem, jel mi nismo teli spavati, slushali smo muziku skakali po krevetu, grickali, ali je to smetalo babama(ostalih 3 devojcice) pa smo se svadjali, ali smo ih nakraju pustili da spavaju.pa kad su zaspale mi smo se cerekali jel su jednoj virila stopala.Pa odma drugi dan su mene na mob. zezali neki kreteni iz drugog razreda, ali se skupila druzina u WC poceli smo ih zezati nas 3 devojcice i 4 decaka, to je bilo ludilo nas 7 u jednom malom WC jedva smo stali, ali je bilo zanimljivo i smeshno , sta smo im sve govorili i kako smo se sve pretstavljali to se nemoze napisati.A svaki dan smo morali ici u disku gde je bila odvratna muzika, ja i jedan moj drug smo stalno bezali, jednom zamalo da se zaglavimo u liftu, ali zato su se ucitelji i uciteljice jednom zaglavili.
I nemogu se vishe nishta setiti , kad se josh neceg setim dodacu.
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://codelyoko.serbianforum.info
Twiggy97
Newbie
Newbie

Број порука : 25
Локација : Segedin- Madjarska

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 8:22 pm

Mi Ove Godine Nismo Nigde Isli Na Ekskurziju! Sad Imamo Nekih Problema U Skoli!
Nazad na vrh Ići dole
david
Jr. Member
Jr. Member

Број порука : 165
Локација : Valjevo

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 9:32 pm

*AelitaIsTheBest94* ::
A šta da ti pričam, ali ajde...bila sam na Zlatiboru pre 6 dana i bilo je super!
Šta sam videla i gde sam bila? Pfff ima da se priča, a evo i putopis...
Šabac (u prolazu), Brankovina (razgledanje kuće i ostalih predela Desanke Maksimović), Valjevo (napravili pauzu sat vremena, šetali kroz grad, slikali se pored "reke" i naravno...izgubili se Rolling Eyes )
Drvengrad- grad Emira Kusturice (razgledanje)
Mokra Gora, Jatare, vozili se "Šarganskom osmicom" (gde sam i nazebla)
Zatim neki manastir...ne mogu više ničeg da se setim!
Zaključak: Zbog te ekskurzije u školi vlada "svinjski grip" (danas smo na matematici svi lančano kašljali da je nastavnik poludeo Rolling Eyes ) lol!
The End!
Izgubila si se u Valjevu!?
Zar u Valjevu moze negde da se isgubi????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Aleҳandra
Administrator
Administrator

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 9:38 pm

Pa može, na neki način... Very Happy Very Happy
Drugarica i ja smo išle da se slikamo pored vode, pa smo prešle jedan most, pa drugi most, i otišle tamo ne znam ni ja gde...
Dok su ostale četiri drugarice ostale u centru i pošle da nas traže na sasvim drugu stranu... i tako smo se izgubile lol!
U Novom Sadu, nisam se izgubila, ne sećam se kad, a sad došla u ovamo u drastično manji grad i odamh negde zalutala...kasnije smo trčale 3 km da bi stigle na vreme do busa... lol!
Nazad na vrh Ići dole
david
Jr. Member
Jr. Member

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 9:48 pm

Ja sam ove godine bio na Kopaoniku...Bilo je lepo...Osim sto nije!Nije bilo snega(nismo se mogli skijati,sankati i kliskati),put je dug,a muzika u disku je bila beeeeeeeeezveze...Najveci deo vremena ili smo bili napolju ili smo bili u sobama...Cesto smo boravlili u baru(ja,jedan moj drug i 2 moje drugarice pogotovu).Obisli smo 4 manastira:Studenicu,Ljubostinju,Zicu i Lazaricu...Bilo je raznih prepirki oko soba gde ce ko biti,nikako da se slozimo,a barem smo imali TV u sobi...Ja sam dobio najbolji jastuk....Very Happy...U susednoj sobi je uzaaaaaaasno smrdelo a u nasoj je bilo polomljen prozor.To je bio novembar...Ala je duvala promaju...Mom cimeru su nestale gace i nije ih nasao dok je jedna devojcica prefarbala kosu u gotic crveno radi dikoteke(fuj).U diskoteci je jedan decak pao sa stolice na kojoj je plesao(hahaha).Stalno smo se smejali...Takodje autobus nam se nakratko pokvario pa smo u Vrnjackoj Banji morali ostati samo 30 min...Steta...Nema veze ianoko sada za vikend idem u Vrnjacku Banju...I sto je najbolje direktor placa...Ali cu propustiti ekskurziju iz Veronauke(kakve veze ima).Nego da se vratim na temu:Uskoro cu staviti svoje slike sa exurzije...Moja drugarica Smiljka mi je lepo objasnila plan Kopaonika...Kopaonik je u tome vreme bio pust samo 4 radnje bile otvorene(a u njima su ljudi stalno pusili)...Sta jos reci...A da,,,Moja nastavnica istorije je ponela svoju BARBIE tasnu(hahahhahahahhahaha-da puknes od smeha kako to izgleda).A za rucak smo imali pasulj i boraniju(njam njam njam)sto se vecini ucenika nije svidelo...Ima jos mnogo toga ali sam ponesto zaboravio...
Nazad na vrh Ići dole
david
Jr. Member
Jr. Member

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 9:50 pm

Drugarica i ja smo išle da se slikamo pored vode, pa smo prešle jedan most, pa drugi most, i otišle tamo ne znam ni ja gde...
Dok su ostale četiri drugarice ostale u centru i pošle da nas traže na sasvim drugu stranu... i tako smo se izgubile lol!
U Novom Sadu, nisam se izgubila, ne sećam se kad, a sad došla u ovamo u drastično manji grad i odamh negde zalutala...kasnije smo trčale 3 km da bi stigle na vreme do busa... lol!
hahhaha...Ukoliko je to bilo sati mozda sam vas video...
Nazad na vrh Ići dole
Aleҳandra
Administrator
Administrator

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 9:55 pm

Wow, vi ste se bogami dobro proveli...
ni kod nas hotel nije bio u najboljem redu...kad smo stigli nismo imali nikakvu vodu (ni toplu ni hladnu), nismo imali struje, i pošto smo bili u potkrovlju, takmičili smo se ko će više udariti glavom o zid...ja sam oborila rekord, udarula sam 23 puta za dva i po dana(samo u mojoj sobi, gde su ostale...) lol!
Nazad na vrh Ići dole
Aleҳandra
Administrator
Administrator

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 9:56 pm

david ::
hahhaha...Ukoliko je to bilo sati mozda sam vas video...
Negde popodne, oko 3 možda...dece je tada bilo na svakom koraku...po celom Valjevu i šire!
Nazad na vrh Ići dole
david
Jr. Member
Jr. Member

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 10:39 pm

Wow, vi ste se bogami dobro proveli...
ni kod nas hotel nije bio u najboljem redu...kad smo stigli nismo imali nikakvu vodu (ni toplu ni hladnu), nismo imali struje, i pošto smo bili u potkrovlju, takmičili smo se ko će više udariti glavom o zid...ja sam oborila rekord, udarula sam 23 puta za dva i po dana(samo u mojoj sobi, gde su ostale...) lol!
Gori uslovi od ovih koji su bili kod mene...Neverovatno...A u potkrovlju lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Pon Maj 04, 2009 11:20 pm

i nasi hoteli su uzasni bili....sta da kazem lmali smo mrave po sobama i onda smo prskali dezodorans da ih oteramo...
Nazad na vrh Ići dole
david
Jr. Member
Jr. Member

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Uto Maj 05, 2009 12:15 am

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Ovo je najsmesnija izjava koju sam danas cuo...
Nazad na vrh Ići dole
mimi98
Newbie
Newbie

Број порука : 58

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Uto Maj 05, 2009 11:59 am

Ja sam ove godine bio na Kopaoniku...Bilo je lepo...Osim sto nije!Nije bilo snega(nismo se mogli skijati,sankati i kliskati),put je dug,a muzika u disku je bila beeeeeeeeezveze...Najveci deo vremena ili smo bili napolju ili smo bili u sobama...Cesto smo boravlili u baru(ja,jedan moj drug i 2 moje drugarice pogotovu).Obisli smo 4 manastira:Studenicu,Ljubostinju,Zicu i Lazaricu...Bilo je raznih prepirki oko soba gde ce ko biti,nikako da se slozimo,a barem smo imali TV u sobi...Ja sam dobio najbolji jastuk....Very Happy...U susednoj sobi je uzaaaaaaasno smrdelo a u nasoj je bilo polomljen prozor.To je bio novembar...Ala je duvala promaju...Mom cimeru su nestale gace i nije ih nasao dok je jedna devojcica prefarbala kosu u gotic crveno radi dikoteke(fuj).U diskoteci je jedan decak pao sa stolice na kojoj je plesao(hahaha).Stalno smo se smejali...Takodje autobus nam se nakratko pokvario pa smo u Vrnjackoj Banji morali ostati samo 30 min...Steta...Nema veze ianoko sada za vikend idem u Vrnjacku Banju...I sto je najbolje direktor placa...Ali cu propustiti ekskurziju iz Veronauke(kakve veze ima).Nego da se vratim na temu:Uskoro cu staviti svoje slike sa exurzije...Moja drugarica Smiljka mi je lepo objasnila plan Kopaonika...Kopaonik je u tome vreme bio pust samo 4 radnje bile otvorene(a u njima su ljudi stalno pusili)...Sta jos reci...A da,,,Moja nastavnica istorije je ponela svoju BARBIE tasnu(hahahhahahahhahaha-da puknes od smeha kako to izgleda).A za rucak smo imali pasulj i boraniju(njam njam njam)sto se vecini ucenika nije svidelo...Ima jos mnogo toga ali sam ponesto zaboravio...
U kom is ito hotelu bio? Sorry zbog chata...
Nazad na vrh Ići dole
Aleҳandra
Administrator
Administrator

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Uto Maj 05, 2009 2:50 pm

E Helena, bolju temu nisi mogla da smisliš... lol!
Šta sve ja ovde neću videti...
Uslovi u hotelu su nam bili katastrofa (sem hrane koja je bila savršena Very Happy )
Naravno, prvi sprat je imao i toplu i hladnu vodu, drugi je isto imao ali malo slabije je tekla voda, treći sprat je imao hladnu vodu i vruću koja je bila mlaka, četvrti je jedva imao i hladne, i peti (naravno mi) nismo imali ni kap...nikakvu vodu...Bogu za plakati
Ipak sam se snašla...išla sam kod razredne u sobu da se tuširam, a da perem kosu...to sam otišla kod devojčica iz drugih razreda u sobe, koje su bile dva sprata niže... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Aleҳandra
Administrator
Administrator

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Uto Maj 05, 2009 3:18 pm

Ali ima i dobrih stvari... razredna nas je sve vodila na palačinke u poslastičarnicu, a odmah sutradan na kupe (sladoled)! Mi svi namerno poručili najskuplje palačinke i žena na nas pukla 5.000 sigurno! lol! Ali smo se zato prežderali...nismo mogli da se pokrenemo! Jedna palačinka napunjena eurokremom, bananama i mlevenim keksom sa sve dve kugle sladoleda odgore bila je velikaaa... mogu jednom staviti i sliku porcije! Nekoliko njih na jednu palačinku, ja sama i još jedna drugarica smo same jele jednu palačinku...i razredna naravno! Ona je oslistilaaa....i prste je kasnije polizala! lol!

Poslednji izmenio *AelitaIsTheBest94* dana Uto Maj 05, 2009 6:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Uto Maj 05, 2009 6:11 pm

lol!
Nazad na vrh Ići dole
david
Jr. Member
Jr. Member

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Uto Maj 05, 2009 7:43 pm

mimi98 ::
U kom is ito hotelu bio? Sorry zbog chata...
Ova tema i sluzi za chat oko ekskurzije...Bio sam u hotelu Olga Dedijer...
Nazad na vrh Ići dole
WinxPowerGirl
Newbie
Newbie

Број порука : 24

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Uto Maj 05, 2009 8:53 pm

Mi smo owe godine ishli samo na Frushku goru jedan dan! Bili smo na Wencu gore, i bilo je prelepo...slikali smo se, igrali itd...Obilazili smo Frushkogorske manastire, predvece proshetali Nowim Sadom i onda se wratili za BT! Nishta posebno...
Uciteljica bash nije htela da nas wodi Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
marko94
Newbie
Newbie

Број порука : 6

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Čet Maj 14, 2009 6:51 pm

ja nisam isao ne exkurziju zato sto sam mislio da ce biti smor....ali su mi kasnije svi nabijali na nos kako je poslednja, kako je maturska i kako treba da idem.
Nazad na vrh Ići dole
Lena
Full Member
Full Member

Број порука : 302

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Sub Maj 16, 2009 5:09 pm

Ja sam isla u cetvrtak na ekskurziju bio je smor...
Isli smo u Trsic,Tronosa i Tekeris
U Trsicu smo isli do kuce Vuka karadzica a vodic nam je usput sve izpricao kad je rodjen kako su mu se zvali roditelji,kako su mu se zvala deca,koliko je dece imao itd.
U Tronosi smo isli u neki manastir i tu su nas smorili
U Tekerisu su nam nesto izblebetali kad se srbija borila protiv austrougarske,ali nisam zapamtila nista jer je bilo mnogo dosadno,
ali u autobusu je bilo najbolje:Kad smo se vracali u Valjevo nas nastavnik veronauke je kupio 3 korpe jagoda pa smo usput stali da pojedemo i na kraju nije ostalo nista Very Happy Very Happy Very Happy
To je to
Nazad na vrh Ići dole
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Ekskurzije!   Sub Maj 16, 2009 6:38 pm

lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole